Gotovi Seminarski Diplomski Maturalni Master ili Magistarski

Puna verzija: Zasto ne dobijam zatraženi rad?
Trenutno pregledate Lite verziju foruma. Pogledajte punu verziju sa odgovarajućim oblikovanjima.
Pre 3-4 dana sam poslala svoj rad na temu Poljoprivredna savetodavna služba u Poljskoj, ali za uzvrat nisam dobila zatrazeni rad . Interesuje me zbog cega ? Ili ako rad nije odgovarajucu javite mi pa da posaljem drugi? Zatrazeni rad mi je ubrzo potreban....
Mislim da niste ni trazili rad. Ili ste po forumu trazili dok u uputstvu lepo pise da posaljte u PP (privatnoj poruci svoj mejl i ime rada) i da potom dobijete jos jedan posao. A ja cim vidim da neko spamuje forum brisem i ne gledam, Druga opcija je da je rad koji ste poslali skinut sa neta ili loseg kvaliteta. Zatim sledeca stvar je da li ste odradili dodatni posao koji pise u pravilima, da li ste zatrazili da Vam damo posao dodatni pa tek onda rad dobijete?
Poslala sam u privatnoj poruci koji rad hocu al nista.... Poslala sam rad na temu "Poljoprivredna savetodavna sluzba u Poljskoj" onako kako ste objasnili.... Deo kopirala a u atacmentu poslala ceo rad... evo sad vam saljem preko meila sve posto ovako ne funkcionise..... Nisam dobila dodatni posao posto nisam dobila ni odgovor.... Tako da evo saljem i rad i svoj meil i koji mi rad treba.... hvala
poslao sam na mejl sve , mozda se nismo sporazumeli.
A evo i krajnjeg odgovora. Ranije je bilo dopusteno izvrsiti aktivaciju sa blef mejlom, a sada je potrebno potvrditi ispravnost svog mejla, a Vas mejl je neispravan, ovo ste uneli kao mejl prilikom registracije, tako da eto i odgovara, Vasa greska: anita86@tippner.rs je neispravan mejl.
Referentni URL