Gotovi Seminarski Diplomski Maturalni Master ili Magistarski

Puna verzija: Da vam voda pođe na usta
Trenutno pregledate Lite verziju foruma. Pogledajte punu verziju sa odgovarajućim oblikovanjima.
Maturski, Seminarski , Maturalni i diplomski radovi iz ekonomije: menadzment, marketing, finansija, elektronskog poslovanja, internet tehnologija, biznis planovi, makroekonomija, mikroekonomija, preduzetnistvo, upravljanje ljudskim resursima, carine i porezi.

Svaka sličnost sa stvarnim likovima je vrlo verovatna!

Uvod

Dragi prijatelji, želim da vam poklonim ovu knjigu, koja nije doživela da se i
zvanično otštampa i dobije pravi format.

Nije bilo isplativo da je štampam, jer je bilo pitanje da li bi bila na nuli, a
ovako sigurno jesam. Cilj mi je bio da ovo što sam napisala čitaju široke narodne mase i da se zabave, a to i postižem ovom prilikom, jer ću samo ja poslati ovaj primerak na minimum 2.000 e-mail adresa, a svima vama, kojima se dopadne maj rad, predlažem da prosledite svojim prijateljima. Ovo je knjiga o fudbalu i prolaznim stvarima u životu. Može da bude priručnik za fudbalere, navijače, devojke i žene kojima klasično tračarenje nije opsesija.

I kao što nezadovoljni poljoprivredni proizvođaci, ratari, stočari, prosečni
seljaci, prosipaju mleko i bacaju maline po putevima, nezadovoljni cenom otkupa koju je država propisala, tako i ja prosipam svoje misli do vas, sa jedne strane kao revolt, a sa druge kao orgomno zadovoljstvo, da vas zabavim, oraspoložim.
Ovakvu knjigu nikada u životu niste pročitali, niti će te je ikada
pročitati!
Ja sam spojila nespojivo!
Uživajte!...
Referentni URL