Uplati mi dopunu - Nova vrsta SMS prevare u Srbiji

Nova tema  Odgovori 
Podelite temu sa drugarima: ZARADITE PRODAJOM SVOJIH RADOVA

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Poruka
viktor Nije na vezi
Junior Member
**

Poruka: 3
Poruka: #1
Poz, pojavilo se nekoliko sajtova koji Vam nude da do tekstova radova dodjete putem SMS dopuna. Dosta njih nam se zale da nisu nikad dobili radove od takvih sajtova i nazalost svi do poslednjeg su prevareni.

Uplatili su preko SMS-a radove koje nisu nikad dobili.

Ne nasedajte na ovakve prevare. Doticni sajtovi nastaju preko noci i sve ih je vise. A cene po kojima prodaju radova su male pa se ljudi prevare zbog toga i uplate jer misle da mogu dobiti kvalitetne radove skoro besplatno.

SMS PREVARE KRUZE SRBIJOM, citajte vise na drzavnom sajtu:

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/...bijom.html

Spisak ovih sajtova se siri, oprez kada kupujete nesto putem interneta a placate preko SMS-a.

Takođe pojavili su se neki sajtovi gde naručite izradu rada i ne dobijete nikad taj isti. Nažalost i to se dešava. Sajtovi tog tipa izgledaju pristojno na prvi pogled, jedino sto ih izdvaja je oznaka u donjem delu sajta gde piše da su to sajtovi jedne grupacije...

Ne bismo želeli da uvredimo nikoga sa ovim ali dužni smo da obavestimo ljude o ovome. Ne verujte nijednom novom sajtu koji postoji tek nekih 6 meseci ili više. Stoji na njihovim sajtovima da postoje dugi niz godina ali to je PREVARA.

[Slika: mobilnit.jpg]

Pogledajte na alexi kada je neki sajt počeo sa radom kako biste znali da li možete verovati tom sajtu ili ne. Sajt mora postojati 3 godine najmanje da bi bio korektan.

Ukoliko se ne razumete baš najbolje u internet možete nas kontaktirati na
e-mail: maturskiradovi.net@gmail.com

JEDINI SAJT KOME MOŽETE VEROVATI JE UPRAVO OVAJ
WWW.MATURSKIRADOVI.NET i takođe jos nekoliko sajtova koji sarađuje sa ovim sajtom je isto ok.

http://www.maturskiradovi.net postoji 7 godina bez promene
10:24 AM
Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
Nova tema  Odgovori 

Skoči na forum: