pada cena stanova- stambeni prostor u Novom Sadu

Nova tema  Odgovori 
Podelite temu sa drugarima: ZARADITE PRODAJOM SVOJIH RADOVA

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Poruka
viktor Nije na vezi
Junior Member
**

Poruka: 3
Poruka: #1
pada cena stanova- stambeni prostor u Novom Sadu
Postovani,

Ovih dana se prodaci stanova u Novom Sadu reklamiraju na sve nacine ne bi li nekome prodali svoje stanove u ParkCitiju. Na njihovom sajtu ne piše cena po kvadratu. Pa sam kao i svaki obican gradanin rešio da vidim šta nude i po kojim cenama.

Na moje pitanje:

Poštovani,
koja je cena dvosobnog stana od 63-70 kvadrata.
napisite mi koja je cena po kvadratu na prvom, a koja na drugom spratu...
terasa pretpostavljam da se ne racuna u kvadraturu? ali opet i to je opet nesto, zanima me kolike terase idu sa stanovima, dimenzije...
drugo pitanje, da li ima dosta stanova na prodaju ili je sve rasprodato.. Jako puno stanova u generalno NS nije uopste prodato, bilo je puno investitora i oni su pogresno procenili stvari, kupili zemljiste skupo a na kraju se ispostavilo da ljudi nemaju novca da placaju toliko a i u samom gradu su plate prilicno male. Da ne spominjem da je najmanja 18.000 a za vece treba da se covek ubije od posla.

Javite mi sta je u ponudi pa cu razmotriti. Generalno NS nije perspektivan grad no opet hteo bih da vidim kakva je ponuda i koliko je realna za kupovinu u bliskoj buducnosti.

I DOBIO SAM ODGOVOR:

Postovani
dvosobni stanovi su povrsine od 50m2 do 78m2.Stanovi se nalaze na I i II spratu.Imaju terase od 10-12m2 i kvadratura terasa u Srbiji ulazi u kvadraturu stana.Cena je eur 1.300/m2.
Hvala na interesovabnju i pozdrav!

STA RECI OVI BI I TERASE DA PRODAJU KAO STAMBENI PROSTOR?? ALO LJUDI?? 14.000 EVRA ZA TERASU

Evo i mog odgovora strucnim prodavcima:

Skuplji ste od beograda. Smile,

Ja inace imam 25 m2 svoje ogradjeno dvorista u prizemlju zgrade u Beogradu.. I ja bih samo za to trebao da trazim : 32500 evra? bezobrazluk

Hvala na ponudu ali preskupo. Za jedan mali stan treba izdvojiti oko 82.000 evra... Mislim to je samo jedan stan u zgradi, nista posebno, blizina stranda, drveca, sve je to lepo ali opet preskupo za grad koji nije previse perspektivan.

Ukoliko budete imali malo realnije ponude javite. Kontam ja da je to lepa zgrada i kraj, ali od zidova se ne zivi. A ovi Vasi su solidno skupi kao da su od cokolade, a terasu da ne spominjem. Smile

==============================================

POENTA PRICE JE DA SU STANOVI TOLIKO PRECENJENI U NOVOM SADU DA TO NIJE NORMALNO, PRODATE DUSU DJAVOLU BANCI DA BISTE POSLE ROBOVALI CEO ZIVOT A U GRADU NE MOZETE TAKO LAKO NACI POSAO. NIJE TO ZA OBICNE LJUDE... CENA IZGRADNJE TIH STANOVA NIJE VECA OD 40.000 EVRA ALI ZATO ONI TRAZE DUPLO.... MALO LI JE...

Za taj novac mozete kupiti svoju zgradu na selu i zemljiste oko iste tako da ne vidite komsije na 2 kilometra, a ne da Vam neko zaviriju u stan gde nemate ni svoju privatnost ni svoj mir. Komsija kada jebe Vi cete to slusati i Vasa deca, sta cete njima reci sto teta VRISTI !!! da ne spominjem kada se prdi po zgradi to se sve cuje u stanu do toga i dalje. A tek kada krenu da lupaju nocu i da se tusiraju u 2 ujutru, a klozeti non stop cirkulisu. Pa taman pomislis da je gotovo a ono opet.

Nemam ja nista protiv prodavaca stanova ali ovo je kradja, pa ne zivimo mi u Svajcarskoj i nisu plate 1000 evra vec 200 - 400 evra.

Park City, za Vašu familiju. U prijatnom ambijentu šireg centra grada, u blizini reke (prljave), okružen parkovima (sa manijacima) i zelenilom (pasi travu), Park City je pravi izbor za one koji žele kvalitetan životni prostor uz sve prednosti koje ova atraktivna lokacija pruža. (ama bas nista)

Sve je to lepo ali kada se stanovi rasprodaju samo nikne jos jedna zgrada do Vas tako Vam blokira kompletan pogled, i to se radi ovih dana, na takvoj lokaciji ce nici jos mnogo zgrada oko Vas pa cete na kraju misliti da ste u zatvoru okruzeni sa svih strana. Smile ko ce ga znati.

====================================================
nekretnine, vojvodina,dolja,lokal,poslovni prostor,kuca,prodaja,agencija,imovina,agent ... Nekretnine Novi Sad
Useljivo, knjižice se kao stambeni prostor, namenski radeno za poslovni prostor. Dvostrano orjentisan. Sa dvorišne strane prizemlje, sa ulicne Poslovno-stambeni prostor Stambeni prostor. AUKCIJSKA PRODAJA Dvoiposoban dupleks Novi Sad, 65 m2. 04.07.2012 | Stambeni objekti - Stanovi. 40.000,00 EUR. Uporedi Za prostor, koji se u projektu vodi kao garaža, nije dozvoljena prenamena za stanovanje u ... Stambeni prostor prodaja Sreden stambeni prostor sa poslovnim prostorom u centru grada U mirnom i tihom delu grada na samo 100-m od Pravnog...Niš Centar ... Nekretnine NOVI SAD
06:25 PM
Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
Nova tema  Odgovori 

Skoči na forum: