![]() |
|
Koji automobil posedujete tj vozite? - Verzija za štampu +- Gotovi Seminarski Diplomski Maturalni Master ili Magistarski (https://www.maturskiradovi.net/forum) +-- Forum: Razno (/Forum-razno) +--- Forum: Vicevi (/Forum-vicevi) +---- Forum: Automobilizam (/Forum-automobilizam) +---- Tema: Koji automobil posedujete tj vozite? (/Thread-koji-automobil-posedujete-tj-vozite) |
Koji automobil posedujete tj vozite? - Jovica - 23-05-2009 12:30 AM Ja imam Mazdu 323BF 1,100 cc evo ovako izgleda ![]() dobro ne bas tako - moja je crvena i nije nabudzena Koji auto Vi imate? RE: Koji automobil posedujete tj vozite? - Alex - 23-05-2009 12:55 AM Seat Ibiza 2008. 1400 Kubika, benzinac
|