Sifre za Counter Strike 1.6

Nova tema  Odgovori 
Podelite temu sa drugarima: ZARADITE PRODAJOM SVOJIH RADOVA

Ocena teme:
  • 2 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Poruka
Djole97 Nije na vezi
Junior Member
**

Poruka: 1
Poruka: #16
RE: Sifre za Counter Strike 1.6
Jel zna neko sifru dok pucas da se krstic ne siri?????
jel zna neko sifru dok pucas da se krstic ne siri?????Huh
16-02-2011 06:47 PM
Poseti veb stranicu korisnika Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
BaNe BrATe Nije na vezi
Junior Member
**

Poruka: 2
Poruka: #17
Ljudi jer zna neko kako se iskljucuju sifre...? Kad sam igrao cs peko neta onda sam ubacio sifru... Sada kad puknem sebe ubijem i nemogu normalno da igram cs...Molim vas reci te mi kako da ugasim sifru..!
27-02-2011 07:40 PM
Poseti veb stranicu korisnika Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
Dzemala Nije na vezi
Posting Freak

Poruka: 8,300
Poruka: #18
Reinstaliraj igricu, to je najbrze resenja.

PORUČITE RAD NA OVOM LINKU >>> SEMINARSKI
maturski radovi seminarski radovi maturski seminarski maturski rad diplomski seminarski rad diplomski rad lektire maturalna radnja maturalni radovi skripte maturski radovi diplomski radovi izrada radova vesti studenti magistarski maturanti tutorijali referati lektire download citaonica master masteri master rad master radovi radovi seminarske seminarski seminarski rad seminarski radovi kvalitet kvalitetni fakultet fakulteti skola skole skolovanje titula univerzitet magistarski radovi

LAJKUJTE, POZOVITE 5 PRIJATELJA I OSTVARITE POPUST
27-02-2011 08:04 PM
BaNe BrATe Nije na vezi
Junior Member
**

Poruka: 2
Poruka: #19
Znaci ja moram da ubacim opet cs...xDD...Onolike servere izgubicu...Ali nmvz...Hvala na pomoci....
01-03-2011 10:01 PM
Dzemala Nije na vezi
Posting Freak

Poruka: 8,300
Poruka: #20
pa druze, pre rusenja igrice sacuvaj servere

PORUČITE RAD NA OVOM LINKU >>> SEMINARSKI
maturski radovi seminarski radovi maturski seminarski maturski rad diplomski seminarski rad diplomski rad lektire maturalna radnja maturalni radovi skripte maturski radovi diplomski radovi izrada radova vesti studenti magistarski maturanti tutorijali referati lektire download citaonica master masteri master rad master radovi radovi seminarske seminarski seminarski rad seminarski radovi kvalitet kvalitetni fakultet fakulteti skola skole skolovanje titula univerzitet magistarski radovi

LAJKUJTE, POZOVITE 5 PRIJATELJA I OSTVARITE POPUST
03-03-2011 02:59 AM
davidkg Nije na vezi
Junior Member
**

Poruka: 1
Poruka: #21
(27-02-2011 07:40 PM)BaNe BrATe piše:  Ljudi jer zna neko kako se iskljucuju sifre...? Kad sam igrao cs peko neta onda sam ubacio sifru... Sada kad puknem sebe ubijem i nemogu normalno da igram cs...Molim vas reci te mi kako da ugasim sifru..!

pa brt. kucaj opet istu sifru ja tako radim to mi je naj brzi nacin Idea
18-04-2015 08:45 AM
Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
Nova tema  Odgovori 

Verovatno povezane teme...
Tema: Autor Odgovora: Pregleda: zadnja poruka
  Counter Strike Vlado 10 7,027 02-06-2010 01:19 PM
zadnja poruka: pero333
  Dead Space (sifre) Jovica 0 2,974 23-05-2009 02:42 PM
zadnja poruka: Jovica
  Call of Duty: World at War (sifre) Jovica 0 2,675 23-05-2009 02:38 PM
zadnja poruka: Jovica