GOOGLE page rank 6 - mi to imamo maturskiradovi.net

Nova tema  Odgovori 
Podelite temu sa drugarima: ZARADITE PRODAJOM SVOJIH RADOVA

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Poruka
derrick Nije na vezi
Posting Freak

Poruka: 3,085
Poruka: #1
GOOGLE page rank 6 - mi to imamo maturskiradovi.net
GOOGLE page rank 6 vredi kao 1.000.000 povratnih linkova sa googla

Umesto da trazite da Vas linkuje 1.000.000 sajtova na googlu (10x10x10x10x10x10) možete kontaktirati nas radi dogovora.

Ovo prestavlja izuzetno veliku vrednost na googlu i ako Vas mi linkujemo sa nekom ključnom rečju jako brzo ćete biti prvi na googlu u pretrazi za tu reč.

Koliko ovo vredi ne želim ni da pomislim, a pogotovo ukoliko prodajete neku robu ili imate eshop na svom sajtu i mi Vas linkujemo za tu ključnu reč...

Mi smo otvoreni za dogovor ali samo sa ozbiljnim ljudima koji nas neće podceniti niti vrednost ovoga što nudimo. Vaš link na stranici page rank 6 ?? MOGUĆE JE

Google inace prodaje link na page rank 7 stranici za 1700$ godišnje. A mi ćemo imati taj rank za pola godine. Koliko ste vi spremni da platite da budete prvi na googlu??

Samo jedan link sa ovog sajta: maturskiradovi.net Vas može podići jako lepo.

Linkovao sam sajt magistarski.com, kroz 3 dana je bio prvi na google.rs, ali je zato trenutno poslednji na google.com za reč magistarski. Ali ljudi to je ipak prva strana i sve što je urađeno je samo taj jedan link na početnoj stranici sajta maturskiradovi.net

Ovo možete proveriti na google.com i na google.rs KADA UKUCATE REČ MAGISTARSKI u pretrazi... jer to je reč sa kojom linkujemo taj sajt.

Pravo ime, prava reč i pravi sajt da ga linkuje. I eto PRVI SMO. Nije magija u pitanju, to je umetnost.

Razmenite baner ili link sa nama ukoliko imate ovo isto što i mi imamo. Ili platite za tako nešto jer nas je koštalo dosta truda i vremena.

Vaš link na sajtu koji ima page rank 6 , kroz par meseci i page rank 7.

GOOGLE PAGE RANK 6 i 7 JE TU.

PORUČITE RAD NA OVOM LINKU >>> SEMINARSKI
maturski radovi seminarski radovi maturski seminarski maturski rad diplomski seminarski rad diplomski rad lektire maturalna radnja maturalni radovi skripte maturski radovi diplomski radovi izrada radova vesti studenti magistarski maturanti tutorijali referati lektire download citaonica master masteri master rad master radovi radovi seminarske seminarski seminarski rad seminarski radovi kvalitet kvalitetni fakultet fakulteti skola skole skolovanje titula univerzitet magistarski radovi

LAJKUJTE, POZOVITE 5 PRIJATELJA I OSTVARITE POPUST
26-07-2011 03:37 PM
Poseti veb stranicu korisnika Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
Nova tema  Odgovori 

Verovatno povezane teme...
Tema: Autor Odgovora: Pregleda: zadnja poruka
  Mi radimo internet marketing - hocete kupce? derrick 0 1,262 25-10-2012 07:42 PM
zadnja poruka: derrick
  GOOGLE page rank 6 – we got it!!! www.maturskiradovi.net Goran 0 1,766 26-07-2011 05:43 PM
zadnja poruka: Goran

Skoči na forum: