FastStone Image Viewer

Nova tema  Odgovori 
Podelite temu sa drugarima: ZARADITE PRODAJOM SVOJIH RADOVA

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Poruka
Jovica
Unregistered

Poruka: #1
FastStone Image Viewer
Koristite FastStone Image Viewer 2.29 za pregled slika, odlican je, pogledajte ocene od korisnika(mozete i vi dati ocenu) i raznih sajtova koji rade review-e, sve 5 zvezdica.
http://www.download.com/FastStone-Image-...65613.html
ili
http://www.freewarefiles.com/program_3_42_11862.html

Ima u sebi ugradjen i editing slika, brzo slanje na mail(jos usput nudi resize, i stavi vam drop shadow(al samo ako radite resize(promenu velicine slike), pa ima dole opcija da se cekira)),...i jos puno dobrih i funkcionalnih opcija.

Veoma jednostavan, i lak program za sistem, brzo otvara thumbnail slike, narocito ako gledate slike sa dig. aparata koje su vece, gde acdc zestoko smara(i cak zna da zabaguje ako ih ima mnogo u istom folderu).

ps:Nesto sto je meni mnogo bolje od ACDS-ija, koji me je toliko puta iznervirao da ni sam ne mogu da opisem. Pregleda video zapis i mp3, a to mnogo, mnogo sporo radi, i kad su mi slike u istom folderu gde i avi, mp3, on zablokira ili ga cekam po 2 min., da pusti(SMORR).
pss: koristio sam jedno vreme i Irfan view, i on je odlican, samo sto ima toliko bolesne ikonice da me samo zbog toga iznervirao(neka kao crvena fleka). Nasta mi je licio komjuter uzas, i on me smorio, dao je nesto besplatno, al ti je dao i bezbroj fleka po kompjuteru, a tek desktop nasta je licio-uzas.

FastStone Image Viewer svega 2,9 mb(znaci dial-up cas posla) ne znam kako su to uspeli, za opcije kakve nudi, i kako radi, cudo od programa.

Da ne bude smor.( ;D podseca me na ono, da ne cuje zlo.)

Jednostavno FSViewer.
17-05-2009 12:16 AM
Citiraj ovu poruku u odgovoru
Nova tema  Odgovori 

Verovatno povezane teme...
Tema: Autor Odgovora: Pregleda: zadnja poruka
  VSO Image Resizer Jovica 3 2,576 30-05-2009 03:05 PM
zadnja poruka: Vlado

Skoči na forum: